درباره ما

شرکت هادیان آرایه نوین با نوآوری در محصولات دکوراسیون داخلی و تنوع بالا و با کمترین آسیب به طبیعت، تداعی‌کننده هنر معماری و طبیعت در خانه‌ها و دفاتر شما عزیزان می باشد.

تاریخچه

شرکت هادیان آرایه نوین با برند تجاری آرین نوین با تجربه ای بیش از نیم قرن حضور فعال و مستمر در عرصه تولید، واردات و صادرات محصولات دکوراسیون داخلی که در ابتدا با نام تجاری موسسه تزئین سرا که توسط پدر بزرگوار جناب آقای مهندس مهدی عزیزی شروع به فعالیت نموده و با پیشرفت علم و تکنولوژی و تنوع در این زمینه موفقیت هایی بسزایی را کسب نماید.

message from head manger

پیام مدیر عامل

روز که ایران اسلامی ما در مسیر توسعه‌ی پایدار با سرعت در حال حرکت است بیش از هر زمان‌ دیگری نیازمند اندیشه‌هایی روشن و انسان‌های آگاه و مسئول است که در کسوت کارآفرین با خلق بستر رشد و ایجاد فضای کسب و کار ارزش‌آفرین، تعاملات بین جامعه و صنعت را به نحوی بهینه و هدفمند راهبری کنند.

ما به عنوان شرکت هادیان آرایه نوین ، با انسجام و توانایی خود که همان توسعه پایدار، ثبات در ارائه خدمات و محصولات، توانایی بازارسازی و برنامه‌ریزی استراتژیک است با اتکا به پیشینه‌ای درخشان، این مسئولیت خطیر را پذیرفته‌ایم و با تعهد به آینده، برای خلق آینده‌ی پایدار، با قدرت ایستاده‌ایم و بدون تردید امروز از شرکت هادیان آرایه نوین بعنوان نمادی پیشرو در عرصه اقتصادی و صنعتی یاد می شود که این همه را مرهون لطف و عنایت پروردگار مهربان و تلاش جمعی  خود می باشیم. بی شک حفظ ره آورد گذشته و همسویی با چالش های پیش رو، نیازمند نگرشی جامع به تمامی عوامل پیش برنده، ارتقای مستمر کیفی و کمی محصولات، بهره گیری از دانش و فن آوری های نوین و تلاش مضاعف تمامی همکاران شرکت می باشد. امید است با اتکا به خداوند سبحان، بتوانیم نقش موثری را در عرصه هنر و معماری میهن عزیزمان بر عهده بگیریم.

ایرانی نو،هنری نو

شرکت هادیان آرایه نوین با نام تجاری آرین نوین (ایرانیان نواندیش) در نظر دارد با تمام انرژی و کادری مجرب بتواند خدمتی نو و متفاوتی را به ایرانیان و هموطنان عزیز ارائه دهد.

53
سال سابقه درخشان
98%
رضایت مشتریان
2750
پروژه ها
20
شعبه ها

پروانه کسب شرکت هادیان آرایه نوین

نمایش فرایند طراحی و توسعه کاغذ دیواری رولکس

جوایز و مجوز ها

عضویت در اتحادیه تزئینات داخل ساختمان

نمایندگی پارکت هولز مایستر آلمان در ایران

نمایندگی انحصاری کاغذ دیواری راینستر در ایران و خاور میانه

نمایندگی انحصاری رنگ پالیژ روسیه در ایران و خاور میانه

نماینده رسمی محصولات ایزوفام

گواهی دبیر خانه اجرایی سمینار مدیریت برند هایی تجاری در عرصه کسب و کار

گواهی آشنایی با اصول استقرار و پیاده سازی مدیریت یکپارچه